Prezencja oraz styl ubrania – o to się troszczymy

Kto planuje ciuchy? Naturalnie projektanci. Niektórzy z nich znani są na pełnym świecie. Ubrania tych w najwyższym stopniu kultowych niestety nie są generalnie osiągalne, sprzedawane są tylko w praktycznych domach mody lub robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest de facto nadzwyczajnie wysoka. Dlatego także przeciętni ludzie zarabiający średnią krajową poniekąd nie decydują się na to, aby takie ubrania od projektantów nabywać, żeby chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy uwagę na wygląd swój czy osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. Wielokrotnie robimy to absolutnie nieświadomie i nawet jeśli twierdzimy, że wygląd człowieka nie jest najważniejszy – patrzymy na niego. Oceniamy człowieka po tym, jak wygląda. I nie chodzi tutaj o to, by mieć na sobie drogie, luksusowe ubrania, aby ubierać się u znanych projektantów. Takie rozwiązania są tylko dla tych, których na to stać. Ludzie całkiem przeciętni, którzy nie mogą na ubrania ofiarować dużych pieniędzy powinni poszukiwać całkiem innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla niektórych z nas takie poszukiwania nie są wcale takie zawikłane ani skomplikowane. Musimy wyłącznie wiedzieć, co nam się podoba, musimy umieć ocenić jakość pozyskiwanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, których jakość jest należyta. A takie rzeczy pod żadnym pozorem nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu oryginalnych perełek ubraniowych. Jeśli będziemy posiadać szczęście nabędziemy wiele za niewiele. I na takie okazje polujemy.

Odnajdź własny styl ubioru

Poszukujemy własnego stylu oraz nie wiemy, jak to uczynić? Podoba nam się dużo rzeczy ale nie jesteśmy pewni, jakie do nas pasują a jakie nie? Poradźmy się stylisty. Współcześnie niezwykle dużo osób z porad stylistów korzysta. I pod żadnym pozorem nie są to tylko aktorzy, piosenkarze lub znani celebry Ci. Pragniemy wyglądać porządnie, pragniemy posiadać własny styl. Właśnie dlatego dążymy do tego, aby nasze ubrania bez zarzutu pasowały do nas, figury, osobowości. Styliści umieją przyjrzeć nam się z daleka, oszacować nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie tylko od charakteru, lecz choćby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w jakim pracujemy. Więcej rad odszukasz na witrynie adventure. 

Nie obawiajmy się przemian, nie bójmy się testować, sprawdzać, próbować nowych rzeczy, innowacyjnych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie prywatnego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają przez dużo miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie szansę na to, by go odnaleźć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najważniejszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *